Profil spoločnosti

Spoločnosť  EYE s.ro. patrí do skupiny spoločností zaoberajúcich sa developerskou a realitnou činnosťou na východe Slovenska už viac ako 15 rokov. Realizované projekty dosiahli sumu takmer 8 miliónov EUR.

 

V súčasnosti sa spoločnosť sústreďuje na prípravu územia pre výstavbu rodinných domov v lokalitách  Košice, Veľký Slavkov pri Poprade a Mlynčeky pri Kežmarku. Podľa plánovanej finalizácie projektu zabezpečujeme aj komplexnú realizáciu pozemných stavieb od úplného začiatku - administratívnych činností a prípravy projektu a jeho dokumentácie - až po ich finalizáciu, kolaudáciu a odovzdanie hotovej stavby majiteľovi.

 

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam vieme poskytnúť kvalifikované služby týkajúce sa rôznych stavebných prác, stavebného manažmentu a facility manažmentu. Vždy sa snažíme nájsť vhodné riešenia požiadaviek klienta z hľadiska finančnej a časovej náročnosti a kvality.

Stavba a projekcia

 

Zaoberáme sa stavebnou a projekčnou činnosťou. Zabezpečujeme komplexnú realizáciu pozemných stavieb od úplného začiatku až po finalizáciu, kolaudáciu a odovzdanie hotovej stavby majiteľovi.

 

Stavebný manažment

 

Zabezpečujeme kompletný stavebný manažment projektu - plánovanie, riadenie a kontrolu všetkých stavebných činností.